KAPVERDY: Boa Vista z Viedne s letenkami od 250€

16.Okt 2019 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letenky do afriky kapverdy letisko viedeň letenky na kapverdy smartwings Boa Vista

Ďaleko od západného pobrežia Afriky leží celý rad ostrovčekov považovaných za raj na zemi. Kapverdy sa tešia celoročne slnečnému počasiu. Vďaka nemu sa vy môžete tešiť na more a pláže, ktoré svojou krásou konkurujú aj Karibiku. Presvedčte sa o tom v januári na vlastné oči. Navštívte ostrov Boa Vista, obľúbený pre svoju mesačnú krajinu, ale najmä korytnačky hniezdiace na jeho brehoch.

K ceste môžete využiť ponuku charterových letov od let.spoločnosti Smartwings s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Kapverdy (Boa Vista) od 250€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia.

Letenky na Kapverdy sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november 2019.


► Letenky napríklad v termíne 10-17 november 2019.

► Ubytovanie na Kapverdách už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA Boa Vista

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA KAPVERDÁCH





Podmienky vstupu

Občania SR potrebujú pre vstup na Kapverdy platný cestovný pas a vstupné víza. Vízum dostanete na počkanie priamo na letisku Cena za vízum je približne 25€. Poprípade si ho môžete vybaviť vopred na Kapverdskej ambasáde vo Viedni. Platnosť pasu musí byť viac ako 6 mesiacov. Preukaz o očkovaní proti žltej zimnici len v prípade, že cestovateľ prichádza z oblasti výskytu choroby.