Kapverdy z Viedne v januárových termínoch s letenkami od 248€

19.Dec 2018 | 20:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letenky do afriky smartwings kapverdy letenky na kapverdy letisko viedeň Boa Vista

(Aktualizované) Ďaleko od západného pobrežia Afriky leží celý rad ostrovčekov považovaných za raj na zemi. Kapverdy sa tešia celoročne slnečnému počasiu. Vďaka nemu sa vy môžete tešiť na more a pláže, ktoré svojou krásou konkurujú aj Karibiku. Presvedčte sa o tom v januári na vlastné oči. Navštívte ostrov Boa Vista, obľúbený pre svoju mesačnú krajinu, ale najmä korytnačky hniezdiace na jeho brehoch.

K ceste môžete využiť ponuku charterových letov od let.spoločnosti Smartwings s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Kapverdy (Boa Vista) od 248€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca január 2019.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 január 2019.

► Ubytovanie na Kapverdách už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA Boa Vista

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA KAPVERDÁCH

Podmienky vstupu

Občania SR potrebujú pre vstup na Kapverdy platný cestovný pas a vstupné víza. Vízum dostanete na počkanie priamo na letisku Cena za vízum je približne 25€. Poprípade si ho môžete vybaviť vopred na Kapverdskej ambasáde vo Viedni. Platnosť pasu musí byť viac ako 6 mesiacov. Preukaz o očkovaní proti žltej zimnici len v prípade, že cestovateľ prichádza z oblasti výskytu choroby.Kapverdy z Viedne v januárových termínoch s letenkami od 248 eur