KARIBIK: Antigua so zastávkou v New Yorku. Letenky z Prahy od 449€

29.Apr 2019 | 16:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik letenky na antiguu antigua letenky do karibiku letisko praha united airlines

Vody Karibského mora, korálové útesy a k tomu 365 pláži. Nielen to ale omnoho viac môžete zažiť ak navštívite tento Karibský ostrov. K ceste do Karibiku využite ponuku leteniek od let.spoločnosti United Airlines.

V aktuálnej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Saint John´s na ostrove Antigua už od 449€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x35x22 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x25x22 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Okrem tejto batožiny má každý cestujúci (okrem infantov) nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Antiguu sú dostupné pre cesty koncom augusta a počas septembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 20-28 september 2019.

► Ubytovanie na Antigue už od 23€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Antigua 449€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Antiguu

Medzi Antigou a Barbudou a členskými krajinami EÚ (teda aj SR) platí obojstranný bezvízový styk.
Európske spoločenstvo podpísalo dohodu s Antiguou a Barbudou 25.5.2009 o zrušení víz pri krátkodobých pobytoch. Táto dohoda umožňuje občanom oboch strán cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov, a to pri všetkých účeloch cesty (turistika, vedecké aktivity či obchodné/podnikateľské cesty), avšak okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Výstupná daň
Pri odchode je potrebné zaplatiť tzv. výstupnú daň 50.- XCD alebo ekvivalent v usd.

Predĺženie pobytu

V prípade potreby predĺžiť si pobyt je potrebné obrátiť sa na Imigračný úrad (Antigua and Barbuda Immigration Department)Antigua so zastávkou v New Yorku. Letenky z Prahy od 449 eur