KARIBIK: Aruba z Budapešti s letenkami od 489€

10.Feb 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: aruba karibik letenky do karibiku letenky na arubu letisko viedeň air canada

K návšteve Aruby využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti na ostrov Aruba už od 489€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Arubu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec 2020.

Pri ceste na a z ostrova Aruba je v rámci cesty cca 20 hodinový stopover v Toronte, ktorý môžeme využiť na krátku prehliadku mesta.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 marec 2020.

► Ubytovanie v Arube od 30€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV budapešť - ARUBA 489€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Arubu

Je nutné mať platný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate z krajiny a spiatočnú letenku. Pre medzi pristátie v USA je potrebné vybaviť si formulár ESTA. Pri odlete sa platí odletová taxa.

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do alebo cez Kanadu povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.Aruba z Viedne s letenkami od 489 eur