KARIBIK: Barbados z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 449€

07.Jan 2022 | 10:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: barbados klm letenky na barbados letenky do karibiku karibik letisko viedeň

K ceste na Barbados môžete využiť ponuku let. spoločnosti KLM s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bridgetown už od 449€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky z Viedne na Barbados sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2022.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 február 2022.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BARBADOS 449€

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA BARBADOSE

Podmienky vstupu na Barbados

Platí obojstranný bezvízový styk (od 28.5.2009). Občania oboch strán môžu cestovať bez víz na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov, a to pri všetkých účeloch cesty (turistika, vedecké aktivity či obchodné/podnikateľské cesty), avšak okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Vláda Barbadosu oficiálne znovu otvorila hranice pre medzinárodnú leteckú a lodnú dopravu 12. júla 2020.

Cestujúci sú povinní vyplniť online imigračný dotazník (Immigration and Customs Form) 24 hodín pred príchodom do krajiny, alebo si stiahnuť aplikáciu BIMSafe App. Od 3. februára 2021 musí mať každý cestujúci negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín. Plne zaočkovaní cestujúci podstupujú na letisku Rapid PCR test, ktorého výsledky sú známe v ten istý deň. Nezaočkovaní cestujúci podstupujú druhý PCR test v 5. deň od príchodu do krajiny. Do tohto obdobia musia zotrvať v karanténe na vlastné náklady. Výsledky sú známe do 48 hodín. Počas tohto obdobia nesmú cestujúci opustiť ubytovacie zariadenie a majú obmedzený pohyb v takomto zariadení. Všetci cestujúci sú povinní nosiť ochranné rúška na letisku a podrobiť sa meraniu telesnej teploty.

Deti do piatich rokov nie sú povinné predložiť PCR test.Barbados z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 449 eur