KARIBIK: Barbados z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 519€

30.Jan 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik letenky do karibiku barbados letenky na barbados letisko viedeň lufthansa

Barbados pôsobí ako magnet na dovolenkárov nielen z okolia, ale pre svoju dostupnosť aj pre dovolenkujúcich aj zo vzdialenejších kútov sveta. Tento nádherný ostrov uspokojí aj tých najnáročnejších cestovateľov svojou ponukou vodných aktivít, krásnych pláží, obrovských možností pre potápanie a vodné športy.

K ceste na Barbados môžete využiť ponuku let.spoločnosti Lufthansa s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bridgetown už od 519€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky z Viedne na Barbados sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 marca 2020.

► Ubytovanie na Barbadose už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BARBADOS 519€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA BARBADOSE

Podmienky vstupu na Barbados

Platí obojstranný bezvízový styk (od 28.5.2009). Občania oboch strán môžu cestovať bez víz na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov, a to pri všetkých účeloch cesty (turistika, vedecké aktivity či obchodné/podnikateľské cesty), avšak okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.Barbados z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 519 eur