KARIBIK: Barbados z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 569€

11.Jan 2024 | 18:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do karibiku barbados letenky na barbados karibik letisko viedeň

Barbados je malý ostrov v Karibskom mori, ktorý je známy svojimi krásnymi plážami, tropickým podnebím a bohatou kultúrou. Ostrov je populárnou turistickou destináciou a ponúka množstvo aktivít a atrakcií pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Barbados je domovom niektorých z najkrajších pláží na svete. Biely piesok, tyrkysové more a palmy vytvárajú dokonalú scenériu pre relaxáciu a užívanie si slnka. Medzi najznámejšie pláže na Barbadose patria Bathsheba Beach, Carlisle Bay, Crane Beach a Sandy Lane Beach.

Najlepší čas na návštevu Barbadosu je od decembra do apríla, kedy je počasie najteplejšie a najslnečnejšie. V tomto období sa teploty pohybujú okolo 30 °C.

K ceste na Barbados môžete využiť ponuku let. spoločnosti British Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bridgetown od 569€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 3kg.

Letenky na Barbados sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2024.


► Letenky napríklad v termíne 22-29 február 2024.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BARBADOS

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA BARBADOSE


Podmienky vstupu na Barbados

Platí obojstranný bezvízový styk (od 28.5.2009). Občania oboch strán môžu cestovať bez víz na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov, a to pri všetkých účeloch cesty (turistika, vedecké aktivity či obchodné/podnikateľské cesty), avšak okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Predĺženie pobytu
V prípade potreby predĺžiť si pobyt či získať pracovné povolenie je potrebné obrátiť sa na Imigračný úrad (Immigration Department) v Bridgetown (Careenage House, The Wharf).Barbados z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 569 eur