KARIBIK: Guadeloupe z Budapešti s letenkami od 467€

03.Mar 2020 | 09:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: pointe a pitre letisko budapešť karibik GUADELOUPE letenky do karibiku air france letenky na Guadeloupe

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Pointe A Pitre na Guadeloupe už od 467€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg je za príplatok. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Air France.

Letenky na Martinik sú dostupné pre cesty od marca do decembra 2020.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 11-17 máj 2020.

► Ubytovanie na Guadeloupe od 27€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE AIR FRANCE

KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ- Guadeloupe

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA Guadeloupe

Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.Guadeloupe z Budapešti s letenkami od 467 eur