Karibik - Letenky na Martinik a Guadeloupe v rámci jednej cesty od 499€

07.Jún 2016 | 20:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik GUADELOUPE MARTINIK letenky do karibiku letisko budapešť airfrance

Každá cena leteniek do Karibiku počas tamojšej sezóny za menej ako 500€ z našich končín sa dá považovať za vynikajúcu. Hlavne ak máme možnosť navštíviť niektorý z menších ostrov ako napríklad Guadaloupe či Martinik. K ceste do Karibiku využijeme aktuálnu ponuku kombinovaných spiatočných leteniek z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku a s návratom z Poite a Pitre na Guadeloupe do Budapešti s let.spoločnosťou Air France za 499€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od septembra do decembra 2016.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.

Na dopravu medzi jednotlivými ostrovmi trajektovú spoločnosť L´Express Des Iles. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od februára do júla 2016. V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku).


► Letenky napríklad v termíne 4-19 október 2016.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať ubytovanie na Guadeloupe

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku


Ako si takúto cestu poskladať a ako cestovať medzi ostrovmi

K ceste do Karibiku využijeme aktuálnu ponuku kombinovaných spiatočných leteniek z Budapešti za 499€. Sú dve možnosti ako sa prepraviť medzi ostrovmi. Teda ak nerátam, že by to chcel niekto preplávať. Prvou možnosťou je letecká preprava. Cena jednosmernej letenky z Guadaloupe na Martinik je niečo cez 100€ za 40 minutový let. Druhou a pre nás najzaujímavejšou možnosťou je využiť trajekt spoločnosti L´Express Des Iles, ktorý premáva medzi jednotlivými ostrovmi.



Táto možnosť je z pohľadu cestovania najjednoduchšia a umožní nám navštíviť tieto dva zmieňované ostrovy. Prvé, čo budeme musieť urobiť je rezervovať si letenky. Termíny zvolíme podľa toho, ako dlho sa budeme chcieť zdržať celkovo v Karibiku. Druhou vecou, ktorú budeme musieť urobiť, je rezervovať si trajekt z Martiniku na Guadaloupe so spoločnosťou L´Express Des Iles za cenu už od 79€. Dátum plavby si zvolíme podľa toho ako dlho sa budeme chcieť zdržať na tom-ktorom ostrove. Celkovo nás takáto cesta s návštevou dvoch ostrovov bude stáť 578€.