KARIBIK: Martinik a Guadeloupe s multi-city letenkami od 439€

31.Jan 2019 | 19:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik GUADELOUPE MARTINIK letenky do karibiku letisko praha letenky na martinik letenky na guadaloupe ČSA Corsair International

Exotika, kde nemusíte vybavovať víza, riešiť povinné očkovanie, ani výmenu peňazí. Ak k tomu počasie prajúce plážovej dovolenke po celý rok, rozpálené sopky, zelené džungle a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. O čom hovoríme? Predsa o francúzskych zámorských departmentoch, o Guadeloupe a Martiniku. Využite tieto multi-city letenky, v rámci ktorej navštívite oba tropické raje a za pár eur si užijete mix karibsko-kreolskej a francúzskej kultúry.

K ceste do Karibiku môžete využiť aktuálnu ponuku od spoločností ČSA a Corsair International smožnosťou zakúpiť si multi-city letenky z Prahy do Fort-de-France na Martiniku a s návratom z Poite a Pitre na Guadeloupe do Prahy za 439€. V cene letenky je len príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za príplatok. Letenky za túto cenu sú dostupné od apríla do októbra 2019.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Prahy) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). Na dopravu medzi jednotlivými ostrovmi trajektovú spoločnosť L´Express Des Iles.


► Letenky napríklad v termíne 5-19 máj 2019.


PRAHA - MARTINIK / GUADALOUPE - PRAHA 439€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA GUADELOUPE

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MARTINIKU


Ako cestovať medzi ostrovmi

Sú dve možnosti ako sa prepraviť medzi ostrovmi. Teda ak nerátam, že by to chcel niekto preplávať. Prvou možnosťou je letecká preprava. Cena jednosmernej letenky z Guadaloupe na Martinik je niečo cez 100€ za 40 minutový let. Druhou a pre nás najzaujímavejšou možnosťou je využiť trajekt spoločnosti L´Express Des Iles, ktorý premáva medzi jednotlivými ostrovmi.

Táto možnosť je z pohľadu cestovania najjednoduchšia a umožní nám navštíviť tieto dva zmieňované ostrovy. Prvé, čo budeme musieť urobiť je rezervovať si letenky. Termíny zvolíme podľa toho, ako dlho sa budeme chcieť zdržať celkovo v Karibiku. Druhou vecou, ktorú budeme musieť urobiť, je rezervovať si trajekt z Guadaloupe na Martinik alebo v opačnom smere so spoločnosťou L´Express Des Iles za cenu už od 69€. Dátum plavby si zvolíme podľa toho ako dlho sa budeme chcieť zdržať na tom-ktorom ostrove.Martinik a Guadeloupe s multi-city letenkami od 439 eur