KARIBIK: Martinik alebo Guadaloupe z Budapešti od 407€

09.Nov 2018 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik GUADELOUPE MARTINIK letenky do karibiku letisko budapešť air france klm letenky na martinik letenky na guadaloupe

Exotika, kde nemusíte vybavovať víza a ani výmenu peňazí. Ak k tomu priam ideálne počasie prajúce plážovej dovolenke a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. Navštívte francúzske zámorské departmenty a to Guadeloupe a Martinik.

V akciovej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku už od 407€ alebo do Poite a Pitre na Guadeloupe od 439€. Letenky za túto cenu sú dostupné od decembra 2018 do júla 2019.

V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg. Batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 12-26 február 2019.

► Ubytovanie na Martiniku alebo Guadaloupe od 27€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ- MARTINIK OD 407€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MARTINIKU


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - GUADALOUPE OD 439€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA GUADALOUPE


Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.


Podmienky vstupu na Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Guadeloupe platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.Martinik alebo Guadaloupe z Budapešti od 407 eur