KARIBIK: Martinik alebo Guadaloupe z Paríža od 197€

12.Máj 2018 | 10:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik MARTINIK GUADELOUPE letenky do karibiku letisko paríž Level

Exotika, kde nemusíte vybavovať víza a ani výmenu peňazí. Ak k tomu priam ideálne počasie prajúce plážovej dovolenke a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. Navštívte francúzske zámorské departmenty a to Guadeloupe a Martinik.

K ceste do Karibiku využite ponuku LEVEL s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Paríža do Poite a Pitre na Guadeloupe alebo do Fort-de-France na Martiniku už od 197€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 10kg. Túto cenu dosiahnete tak, že si rezervujete zvlášť dve jednosmerné letenky. To znamená že prvá letenka bude z Paríža na Martinik alebo Guadaloupe. Druhá samostatná jednosmerná letenka bude z Martiniku alebo Guadaloupe do Paríža.

V prípade nákupu klasickej spiatočnej letenky je cena od 216€. Cena spiatočnej letenky so zapísanou batožinou a občerstvením počas letu začína na sume 408€. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti LEVEL.

Letenky do Karibiku sú dostupné v rôznych termínoch od septembra do novembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 9-16 október 2018.

► Ubytovanie už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe let.spoločnosti LEVEL

Kalendár termínov Paríž - Martinik

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku


Kalendár termínov Paríž - Guadaloupe

Vyhľadať ubytovanie na Guadaloupe

Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.

Podmienky vstupu na Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Guadeloupe platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%.

Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov je v období od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.Martinik alebo Guadaloupe z Paríža od 197 eur