KARIBIK: Martinik z Budapešti aj cez Vianoce od 479€

29.Aug 2019 | 17:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Fort de France letisko budapešť karibik MARTINIK letenky do karibiku air france letenky na martinik

Celoročne rozpálené slnko, šum neuveriteľne sfarbeného mora a biele pláže lákajúce milovníkov potápania. Takto poznáme pokojné karibské ostrovy, ktoré vás prekvapia možnosťami na aktívnu turistiku i divokými riekami. Očaria neskrývaným francúzskym šarmom. Navštívte Martinik a presvedčte sa o ich jedinečnosti vďaka letenkám od spoločnosti Air France.

V akciovej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku už od 479€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg je za príplatok. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Air France.

Letenky na Martinik sú dostupné pre cesty od septembra 2019 do marca 2020.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 17-27 december 2019.

► Ubytovanie na Martiniku od 27€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Air France

Kalendár termínov Budapešť- Martinik

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku

Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.Martinik z Budapešti aj cez Vianoce od 479 eur