KARIBIK - Ostrov Martinik z Paríža s letenkami od 259€

26.Sep 2020 | 13:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik MARTINIK letenky do karibiku letisko paríž letenky na martinik Air Caraibe

Celoročne rozpálené slnko, šum neuveriteľne sfarbeného mora a biele pláže lákajúce milovníkov potápania. Takto poznáme pokojné karibské ostrovy, ktoré vás prekvapia možnosťami na aktívnu turistiku i divokými riekami. Očaria neskrývaným francúzskym šarmom.

K ceste do Karibiku využite ponuku Air Caraibes s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Paríža do Fort-de-France na Martiniku už od 259€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti.

Letenky do Karibiku sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od októbra 2020 do júna 2021.


► Letenky napríklad v termíne 1-9 február 2021.

► Ubytovanie už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV PARÍŽ - MARTINIK od 259€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MARTINIKU
Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas. Od 22. júna 2020 sa vyžaduje pri ceste do zámorských území mať pri sebe vyplnený formulár.

Občania prichádzajúci do Francúzska z ostatných tretích krajín, musia mať pri sebe vyplnený formulár a čestné prehlásenie o svojom dobrom zdravotnom stave.


Podnebie na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%.

Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov je v období od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.Ostrov Martinik z Paríža s letenkami od 259 eur