KARIBIK: Ostrov Sv. Lucia z Budapešti s letenkami od 529€

18.Dec 2019 | 17:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik ostrov svätá lucia letenky do karibiku letisko budapešť air canada letenky na OSTROV SVÄTÁ LUCIA

Maličký štátik leží na hornatom vulkanickom ostrove plnom úrodných údolí. Ale tým asi návštevníkov nepriťahuje. Svätá Lucia je karibským rajom so všetkým, čo k tomu patrí. A aj s niečím navyše – s vulkanickými vrchmi a sírovými prameňmi. Ako už býva zvykom v Karibiku, tieto nádhery niečo stoja. Našťastie sme pre vás našli aspoň letenky za výbornú cenu.

Využite ponuku od let.spoločnosi Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti na ostrov Sv.Lucie už od 529€. Letenky na Sv. Lucia sú dostupné pre cesty počas mesiacov marec a apríl 2020. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Pri ceste na ostrov Svätá Lucia je v rámci cesty jeden stopover v Toronte, ktorý môžeme využiť na krátku prehliadku mesta.


► Letenky napríklad v termíne 17.2. - 1.3. 2017.

► Ubytovanie na Sv. Lucii už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Sv. Lucia 529€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na ostrov Svätá Lucia

Občania EÚ a EHS, vrátane SR a ČR nepotrebujú pre vstup na Svätú Luciu víza na dobu pobytu max. 90 dní. Potrebný je cestovný pas platný min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny a spiatočná letenka či lodný lístok. Pri individuálnych cestách imigrační úradníci môžu požadovať aj potvrdenie o ubytovaní, 2 fotografie, potvrdenie o zamestnaní, cestovný itinerár, dostatočné finančné krytie, prípadne pozývajúci list. Pri odlete zo Svätej Lucie sa platí letiskový poplatok 54 XCD (cca 20 USD), deti do 12 rokov sú od poplatku oslobodené.Ostrov Sv. Lucia z Budapešti s letenkami od 529 eur