KARIBIK: Ostrov Svätý Martin z Prahy už od 476€

31.Aug 2017 | 10:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Svätý Martin letenky do karibiku letisko praha air france letenky na ostrov Svätý Martin

Zaleťte do Karibiku na ostrov Svätý Martin, ktorý je známy hlavne plážou Maho, kde lietadlá pristávajú nad plážou, prakticky iba 10 až 20 metrov nad hlavami ľudí.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Air France s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na ostrov Svätý Martin už od 476€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2017 do februára 2018. Najlacnejšie letenky zakúpite priamo cez stránky let.spoločnosti Air France.


► Letenky napríklad v termíne 7-16 september 2017.

► Ubytovanie na Sv. Martin už od 22€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Praha - Svätý Martin 496€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na ostrov Svätý Martin

Občania ČR aj SR potrebujú pre vstup na Svätý Martin cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine. Nutné predložiť spiatočnú letenku. Pri odlete z ostrova sa platí odletová taxa cca 25, - BBD / osoba.

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou USD. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. K platbám v hoteloch a pre výbery z bankomatov je možné bez problémov použiť embosované platobné karty.