KARIBIK: Ostrov Svätý Martin z Viedne s letenkami od 539€

09.Dec 2019 | 19:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Svätý Martin letenky do karibiku letisko viedeň air canada letenky na ostrov Svätý Martin

Navštívte tento malý, z jednej polovice holandský a z druhej francúzsky ostrov, známy nie len svojou plážou Maho. K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na ostrov Svätý Martin už od 539€. Počas cesty je dlhší stopover v Toronte. Pri ceste do/cez Kanadu je potrebné požiadať o povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA). Platí pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky z Viedne na ostrov Svätý Martin sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 21-29 január 2019.

► Ubytovanie na Sv. Martin už od 22€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Svätý Martin 539€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu na ostrov Svätý Martin

Občania ČR aj SR potrebujú pre vstup na Svätý Martin cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine. Nutné predložiť spiatočnú letenku. Pri odlete z ostrova sa platí odletová taxa cca 25, - BBD / osoba.

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou USD. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. K platbám v hoteloch a pre výbery z bankomatov je možné bez problémov použiť embosované platobné karty.Ostrov Svätý Martin z Viedne s letenkami od 539 eur