Karibský ostrov Antigua s odletom z Prahy od 400€

27.Dec 2016 | 23:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik antigua letenky do karibiku letisko praha condor

Vody Karibského mora, korálové útesy a k tomu 365 pláži. Nielen to ale omnoho viac môžete zažiť ak navštívite tento Karibský ostrov. K ceste do Karibiku využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Condor. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Saint John´s na ostrove Antigua už od 400€. V cene letenky je príručná batožina do 6kg a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné koncom januára a začiatkom februára 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16.1. - 6.2. 2017.

► Ubytovanie na Antigue už od 23€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Antiguu

Medzi Antigou a Barbudou a členskými krajinami EÚ (teda aj SR) platí obojstranný bezvízový styk.
Európske spoločenstvo podpísalo dohodu s Antiguou a Barbudou 25.5.2009 o zrušení víz pri krátkodobých pobytoch. Táto dohoda umožňuje občanom oboch strán cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov, a to pri všetkých účeloch cesty (turistika, vedecké aktivity či obchodné/podnikateľské cesty), avšak okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Výstupná daň
Pri odchode je potrebné zaplatiť tzv. výstupnú daň 50.- XCD alebo ekvivalent v usd.

Predĺženie pobytu

V prípade potreby predĺžiť si pobyt je potrebné obrátiť sa na Imigračný úrad (Antigua and Barbuda Immigration Department)