KEŇA: Mombasa z Viedne koncom roka s letenkami od 429€

08.Aug 2021 | 13:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: mombasa keňa letenky do kene klm letenky do mombasy letenky do afriky letisko viedeň afrika

Keňa si vás získa svojou rozmanitou prírodou a nádhernými plážami na brehoch Indického oceána. Ak chcete vidieť divokú Afriku, užiť si Safari v buši a pri troche šťastia vidieť "veľkú päťku", tak práve pre vás je tento dnešný tip.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Mombasy už od 429€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Kene sú dostupné pre cesty počas mesiaca október a november 2021.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 november 2021.

► Ubytovanie v Mombase už od 15€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Mombasa 429€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.

Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD

Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.Mombasa z Viedne koncom roka s letenkami od 429 eur