KEŇA: Mombasa z Viedne v decembrových termínoch od 439€

24.Máj 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika mombasa keňa letenky do afriky letenky do kene letenky do mombasy letisko viedeň Ethiopian Airlines

Keňa si vás získa svojou rozmanitou prírodou a nádhernými plážami na brehoch Indického oceána. Ak chcete vidieť divokú Afriku, užiť si Safari v buši a pri troche šťastia vidieť "veľkú päťku", tak práve pre vás je tento dnešný tip.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ethiopian Air Lines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Mombasy už od 439€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Kene sú dostupné pre cesty počas mesiaca december 2019.


► Letenky napríklad v termíne 2-10 december 2019.

► Ubytovanie v Mombase už od 12€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Mombasa 439€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.

Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD

Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.Mombasa z Viedne v decembrových termínoch od 439 eur