KEŇA - Nairobi z Viedne s letenkami od 459€

15.Aug 2020 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika nairobi keňa letenky do afriky letenky do nairobi letenky do kene letisko viedeň swiss air

Africká Keňa je vhodnou krajinou, kde môžete stráviť nie len aktívnu dovolenku. Táto krajina láka svojou rozmanitou prírodou a plážami na brehoch Indického oceána. Vydať sa môžete napríklad do národného parku Serengeti, kde môžete zažiť nefalšované africké safari. Keňa je určite krajina, kde môžete spoznať tento jedinečný africký kontinent.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Swiss Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Nairobi v Keni už od 459€ . Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Kene sú dostupné pre cesty v termínoch od konca októbra 2020 do apríla 2021.


► Letenky napríklad v termíne 13-22 november 2020.

► Ubytovanie v Nairobi už od 12€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Nairobi od 459€

Vyhľadať ubytovanie v Nairobi

Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.


Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD


Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.KEŇA - Nairobi z Viedne s letenkami od 459 eur