Kolín nad Rýnom z Košíc na začiatku letných prázdnin od 19€

09.Apr 2017 | 23:46
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: wizzair európa letenky do nemecka nemecko letisko košice Kolín nad Rýnom letenky do Kolína nad Rýnom

Kolín, 2000 rokov starý klenot na Rýne, je kultúrnym centrom západného Nemecka. Turistov sem vábi predovšetkým gotická kráska, dvojvežová katedrála, stojaca v srdci rekonštruovaného starého mesta. Spolu s lanovkou ponúka jedinečné pohľady na mesto plné života, ktoré láka nie len pamiatkami, ale aj mnohými atrakciami.

Využite akciovú ponuku let.spoločnosti WizzAir a zaleťte si začiatkom leta do Kolína nad Rýnom. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do Kolína nad Rýnom už 19€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 35€.

V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 62€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 82€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť koncom mesiaca jún 2017.


► Letenky napríklad v termíne 25-29 jún 2017.

► Ubytovanie v Kolíne nad Rýnom už od 20€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Košice - Kolín nad Rýnom

Vyhľadať ubytovanie v Kolíne nad Rýnom