Kolín nad Rýnom z Košíc počas letných prázdnin od 20€

03.Máj 2017 | 15:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa wizzair nemecko letenky do nemecka letisko košice Kolín nad Rýnom letenky do Kolína nad Rýnom

Využite aktuálnu ponuku let.spoločnosti Wizz Air a zaleťte si cez letné prázdniny do Kolína nad Rýnom. Do mesta, ktoré je kultúrnym centrom západného Nemecka. Turistov sem vábi predovšetkým gotická kráska, dvojvežová katedrála, stojaca v srdci rekonštruovaného starého mesta.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do Kolína nad Rýnom už 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€.

Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 62€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 82€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť koncom mesiaca júl 2017.


► Letenky napríklad v termíne 27-30 júl 2017.

► Ubytovanie v Kolíne nad Rýnom už od 20€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Košice - Kolín nad Rýnom

Vyhľadať ubytovanie v Kolíne nad Rýnom