Komorské ostrovy z Viedne s letenkami už od 554€

29.Okt 2018 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letenky do afriky Komorské ostrovy letenky na Komorské ostrovy letisko viedeň Ethiopian Airlines moroni

Navštívte raj potápania v azda najkrajšej lagúne na svete. Tá sa vytvorila okolo Komorských ostrovov - exotike, ktorú ešte nezasiahla vlna masového turizmu. Miestami sa tu možno budete cítiť ako dávni dobyvatelia ďalšieho slnečného miesta na Zemi, kde si domáci žijú jednoduchým životom, obchodujú s vanilkou či klinčekami a lovia rybu Latimériu podivnú.Tá sa považovala za vyhynutú 70 miliónov rokov, až kým ju nenašli práve tu... ak sa vám zdajú Komorské ostrovy aj z tohto krátkeho opisu rovnako špeciálne ako nám, neváhajte a pustite sa do hľadania ďalších informácií na cestu. Lacné letenky na Komory sme už pre vás našli.

V aktuálnej promo akcii od let.spoločnosti Ethiopian Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Komorské ostrovy už od 554€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca december 2018 a apríl-máj 2019.

Najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez web let.spoločnosti Ethiopian Airlines. Ak dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku, tak na rezerváciu môžete použiť portál Pelikan.sk. V tomto prípade zaplatíte za letenky od 579€.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 december 2018.

► Ubytovanie na Komorských ostrovoch od 10€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE ETHIOPIAN AIRLINES OD 554€


Kalendár termínov Viedeň - Komorské ostrovy počas mesiaca december 2018

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - KOMORSKÉ OSTROVY 579€


Kalendár termínov Viedeň - Komorské ostrovy počas mesiacov apríl a máj 2019

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - KOMORSKÉ OSTROVY 579€


VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA KOMORSKÝCH OSTROVOCH


Podmienky vstupu na Komorské ostrovy

Vízum je možné získať na príslušnom zastupiteľskom úrade Komorského zväzu ( ZÚ potvrdzuje, že ZÚ Francúzska v Bratislave a ZÚ KO v Paríži pokrývajú SR) alebo po prílete na letisku. (nevyžaduje sa mať vízum vopred). Platnosť víz je dva týždne s možnosťou predĺženia. Tranzitné víza sa nevyžadujú pokiaľ cestujúci neopustia priestory letiska.

Vízové požiadavky:

  • vyplnená vízová žiadosť,
  • platný cestovný doklad (platný minimálne 6 mesiacov po prílete do krajiny)(2 voľné strany),
  • 2 x fotografia pasového formátu,
  • spiatočná letenka,
  • vízový poplatok je 50 USD (je možné platiť aj v eurách alebo komorským frankom).

Odporúča sa mať komplexné zdravotné poistenie. Niektoré krajiny odporúčajú očkovanie voči tuberkulóze.

Bližšie informácie možno získať na veľvyslanectve Francúzska v Bratislave. Najbližšie veľvyslanectvo Komorskej Únie je v Paríži na adrese:

Ambassade de l´Union des Comores, 20 Rue Marbeau,
75116 Paris, tel.: 0140679054.

SR nemá na ostrovoch veľvyslanectvo, teritoriálne je príslušné slovenské veľvyslanectvo v Nairobi/Keňa.Komorské ostrovy z Viedne s letenkami už od 554 eur