KÓREA: Soul z Viedne s letenkami od 449€

12.Sep 2017 | 21:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň ázia letenky do soulu kórejska republika soul letenky do ázie british airways letenky do kóreje

Ponuka pre tých, ktorý túžia navštíviť Južnú Kóreu a jej hlavné mesto Soul. Mesto, ktorého názov v angličtine znamená duša. Mesto predelené riekou Hangang a chránené okolitými horami nie je u nás veľmi známe. Vďaka našim letenkám môžete byť vy tými, ktorí sa prejdú popod jeho modernými výškovými budovami alebo pomedzi historické paláce.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti British Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Soulu už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna batožina do podpalubia, každá do hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od novembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 9-26 január 2018.

► Ubytovanie v Soule už od 10€ na osobu a noc.


Pelikan: Viedeň - Soul od 449€

Esky: Viedeň - Soul od 449€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Kórejskej republiky

Medzi SR a Kórejskou republikou platí „Dohoda o vzájomnom zrušení vízovej povinnosti pre občanov SR a KR". Podľa uvedenej dohody občania SR nepotrebujú vízum na krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v trvaní do 90 dní. Bezvízový režim nezakladá automaticky právo na vstup na územie KR a zamietnutie vstupu je výlučne právomocou kórejských orgánov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na občanov SR, ktorí chcú vstúpiť na územie KR za účelom zamestnania, resp. zárobkovej činností.