Kórejský Soul z Viedne už od 399€

13.Okt 2016 | 09:27
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie letenky do soulu kórejska republika soul

Ponuka pre tých, ktorý túžia navštíviť Južnú Kóreu a jej hlavné mesto Soul. Soul ponúka zaujímavý mix miestnej ázijskej kultúry a tradície s novodobým a moderným spôsobom života. Za návštevu v tomto meste určite stoja tunajšie architektonicky zaujímavé paláce, obrovské záhrady a parky s množstvom zelene. Nákupné možnosti sú taktiež samozrejmosťou a to v jednom z množstva moderných nákupných centier alebo na tradičných pouličných trhoch. Neváhajte a zažite tak neopakovateľnú atmosféru tejto ázijskej metropoly.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti LOT si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Soulu už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna batožina do podpalubia, každá do hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od novembra 2016 do mája 2017.


► Letenky napríklad v termíne 5-13 apríl 2017.

► Ubytovanie v Soule už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Kórejskej republiky

Medzi SR a Kórejskou republikou platí „Dohoda o vzájomnom zrušení vízovej povinnosti pre občanov SR a KR". Podľa uvedenej dohody občania SR nepotrebujú vízum na krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v trvaní do 90 dní. Bezvízový režim nezakladá automaticky právo na vstup na územie KR a zamietnutie vstupu je výlučne právomocou kórejských orgánov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na občanov SR, ktorí chcú vstúpiť na územie KR za účelom zamestnania, resp. zárobkovej činností.