GRÉCKO: Korfu z Bratislavy koncom sezóny od 30€

27.Aug 2018 | 19:28
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa korfu grécko ryanair letenky do grécka letenky na korfu letisko bratislava

Využite menšie zníženie cien leteniek na Korfu v termínoch na začiatku sezóny k návšteve tohto gréckeho ostrova. V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na grécky ostrov Korfu už od 30€. si môžete zobrať zo sebou na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm. V prípade, že si nezaplatíte "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Cena za túto batožinu, zakúpenú súčasne s letenkou, je 8€ za jeden smer. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca október 2018.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 október 2018.

► Ubytovanie na Korfu už od 10€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY na Korfu

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na KorfuVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Tipy na ubytovanie

Ako prvý tip je Evgenios Studios, ktoré sa nachádzajú len pár metrov od pláže Kavos na ostrove Korfu a ponúkajú vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a so zariadeným balkónom s výhľadom na Iónske more. K dispozícii máte snack bar a bezplatne aj ležadlá na opaľovanie na pláži. Všetky ubytovacie jednotky v hoteli Evgenios sú vybavené chladničkou. Súčasťou každej je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Niektoré ubytovacie jednotky majú aj kuchynku s rýchlovarnou kanvicou a potrebami na varenie. Cena 2-lôžkovej izby na 7 dní je 114€. Čo je v tomto prípade 57€ na osobu.

Vyhľadať ubytovanie Evgenios Studios


Druhým tipom je Mareblue Beach, 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Ponúka vonkajší bazén, fitnes centrum a izby s výhľadom na záhradu, bazén alebo more. Každá z izieb a apartmánov je klimatizovaná. Izby sú vybavené satelitnou TV, trezorom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou na prípravu kávy a čaju. Deti si môžu využívať vlastný bazén a detské ihrisko. Hotelový hostia môžu tiež využívať tenisový kurt, stolný tenis a biliard. Cena 2-lôžkovej izby na 7 dní je 438€. Čo je v tomto prípade 219€ na osobu. V cene ubytovania sú služby All incusive.

Vyhľadať ubytovanie Mareblue Beach ****Korfu z Bratislavy koncom sezóny od 30 eur