KRÉTA: Chania z Viedne s letenkami už od 31€

04.Feb 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa chania grécko kréta letenky do grécka letenky na krétu letenky do chanie letisko viedeň laudamotion

(Aktualizované) More, slnečné lúče a fantastické jedlo. To je grécka Kréta, ktorú si na letnú dovolenku vyberajú tisíce ľudí. Vy tentoraz máte možnosť zamieriť tam, kde to ešte nie je také prepchaté. Na západ, pýšiaci sa najkrajšími plážami ostrova. I mestom Chania so starobylým benátskym opevnením, kam máme pre vás letenky priamo z Viedne.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Laudamotion si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Chanie už od 38€. Letenky na Krétu sú dostupné pre cesty počas mesiaca apríl 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 17-27 apríl 2020.

► Ubytovanie na Kréte už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Chanie

Kalendár termínov Viedeň - Chania

Vyhľadať ubytovanie na Kréte

Kréta a jej ružové pláže

Kréta je najväčší grécky ostrov. Je považovaný za kolísku európskej civilizácie. Ostrov bol centrom Minojskej civilizácie a podľa gréckej mytológie sa tu narodil vládca olympských bohov – Zeus. My sme sa rozhodli zamerať sa na jeho západnú časť, kde sú unikátne ružové pláže. A to doslova... čítať ďalejKréta - Chania z Viedne s letenkami už od 31 eur