Kuala Lumpur s multi-city letenkami od 399€

18.Okt 2018 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň letisko praha ázia kuala lumpur malajzia letenky do kuala lumpur letenky do ázie oman air

Kuala Lumpur už určite dobre poznáte ako zastávku, odkiaľ sa bez problémov dostanete na potulky celou juhovýchodnou Áziou. Hlavné mesto Malajzie má totiž povesť priam workoholickej metropoly. Dajte mu však šancu a nahliadnite do jeho vnútra. Ukáže vám totiž aj priam neuveriteľnú harmóniu indickej, čínskej a moslimskej kultúry. A rovnako aj kuchyne plnej gurmánskych ázijských špecialít. Dojem na vás určite urobia aj slávne mrakodrapové dvojičky Petronas Towers, či 400 miliónov rokov staré jaskyne Batu Caves, v ktorých sa ukrýva budhistický chrám.

Na zoznamkou s Kuala Lumpur môžete využiť aj tieto letenky v akcii od let.spoločnosti Oman Air na trase z Prahy do Kuala Lumpur a s návratom do Viedne už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 15kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od novembra 2018 do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 16-28 január 2019.

► Ubytovanie v Kuala Lumpur už od 5€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Kuala Lumpur - Viedeň 399€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Kuala Lumpur


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.Kuala Lumpur s multi-city letenkami od 399 eur