KUALA LUMPUR S QATAR AIRWAYS: Spiatočné letenky z Budapešti od 459€

16.Apr 2018 | 16:59
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia kuala lumpur malajzia letenky do kuala lumpur letenky do ázie qatar airways

Poznáme ho predovšetkým ako mesto mrakodrapov takmer dotýkajúcich sa neba. Mesto obrovských nákupných centier a luxusných nočných podnikov. Nenechajte si ujsť letenky do Kuala Lumpur.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti Qatar Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Kuala Lumpur už od 459€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od augusta do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 26.9. - 7.10. 2018.

► Ubytovanie v Kuala Lumpur už od 5€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Kuala Lumpur 459€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.KUALA LUMPUR S QATAR AIRWAYS - Spiatočné letenky z Budapešti od 459 eur