KUALA LUMPUR S TURKISH AIRLINES: Letenky z Budapešti od 418€

09.Máj 2023 | 11:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kuala-lumpur-s-turkish-airlines-letenky-z-budapesti-od-489eur

V aktuálnej akcii od let. spoločnosti TURKISH AIRLINES si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Kuala Lumpur už od 418€. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Turkish Airlines.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 15x40x30 cm a maximálnou hmotnosťou 4kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Pri prestupe dlhšom ako 6 hodín môžete na letisku v Istanbule absolvovať turistickú prehliadku mesta. Služba je bezplatná a zabezpečíte ju hneď po prílete.

Letenky do Kuala Lumpur sú dostupné pre cesty v termínoch od konca januára do marca 2024.


► Letenky napríklad v termíne 6-13 február 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Kuala lumpur

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Kuala Lumpur

Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má m

onzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.
Spiatočné letenky z Budapešti do Kuala Lumpur už od 418€