Kuala Lumpur z Budapešti s let.spoločnosťou Emirates od 424€

22.Nov 2016 | 01:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kuala lumpur ázia malajzia letenky do ázie letenky do kuala lumpur

Ak pri kúpe letenky okrem ceny zohráva podstatnú úlohu aj kvalita let.spoločnosti, tak máme pre vás tento zaujímavý tip. V aktuálnej, pomerne krátko trvajúcej akcii od let.spoločnosti Emirates si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Kuala Lumpur už od 424€. Letenky za túto cenu si môžete rezervovať na stránkach let.spoločnosti Emirates. Poprípade si môžete letenky vyhľadať a rezervovať na stránkach Pelikan.sk za cenu 432€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg.

Letenky sú v predaji už len dnes a to 22.11.2016 alebo do vypredania tarifu. Cestovné obdobie, na ktoré si môžete zakúpiť letenky sa vzťahuje na cestu v čase od 1.12.2016 do 13.12.2016!!!


► Letenky napríklad v termíne 4-12 december 2016.

► Ubytovanie v Kuala Lumpur už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Emirates

Vyhľadať letenky na pelikan.sk

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.