KUBA: Havana z Budapešti s letenkami od 589€

16.Feb 2024 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kuba letenky na kubu havana letenky do karibiku karibik letisko budapešť letenky do havany

Kuba, ostrovný štát v Karibskom mori, láka cestovateľov z celého sveta svojou jedinečnou atmosférou, fascinujúcou históriou a ohromujúcou krásou. Srdcom Kuby je jej hlavné mesto Havana, rušné a pulzujúce metropola, ktorá v sebe snúbi koloniálnu eleganciu s karibským šarmom. Kuba je krajina plná kontrastov, kde sa mieša staré s novým, a kde sa život odohráva v pomalšom tempe. Nechajte sa očariť srdečnosťou miestnych obyvateľov, ochutnajte lahodný kubánsky rum a cigary a vychutnajte si jedinečnú atmosféru ostrova.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Havany od 589€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg je za príplatok.

Letenky do Havany sú dostupné pre cesty od od apríla do októbra 2024.


► Letenky napríklad v termíne 13-22 máj 2024.


Kalendár termínov Budapešť - Havana

Zobraziť UBYTOVANIE v Havane

Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.Kuba - Havana z Budapešti s letenkami od 589 eur