KUBA: Havana z Viedne s letenkami od 405€

07.Mar 2020 | 16:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik havana kuba letenky do karibiku letenky do havany klm letisko viedeň

(Aktualizované) V aktuálnej ponuke let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 405€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si vyhľadajte a rezervujte priamo na stránkach let.spoločnosti KLM.

Letenky na Kubu sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 29.3. - 7.4. 2020.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE KLM

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.Havana z Viedne s letenkami od 405 eur