KUBA: Havana z Viedne s letenkami od 479€

08.Okt 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik kuba havana letenky do karibiku letenky do havany air canada letisko viedeň Austrian Airlines

V aktuálnej ponuke let.spoločností Austrian Airlines a Air Canada si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 479€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Kubu sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do mája 2021.


► Letenky napríklad v termíne 12-18 február 2021.

► Ubytovanie v Havane už od 18€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Havana 479€

Zobraziť UBYTOVANIE v Havane

Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.


Obmedzenia v súlade s prijatými opatrenia proti šíreniu COVID-19

V platnosti je uzatvorenie vzdušného priestoru a námornej hranice do odvolania, pre všetky komerčné lety a dopravu osôb do prístavov s výnimkou špeciálnych letov a plavieb, zabezpečujúcich dovoz a vývoz liekov, liečiv, potravín a lekárskeho zariadenia, potrebných pre zabezpečenie chodu nemocníc a zdravotníckych zariadení. Každé lietadlo a plavidlo je špeciálne schvaľované. Od 1. septembra 2020 sú obmedzenia značne sprísnené.

Pre lety, kde vláda konkrétne schváli možnosť nástupu osôb na palubu, je pre slovenských občanov vstup možný len s rezidenčným pobytom a predošlým nahlásením a individuálnym schválením kubánskymi úradmi. Pre turizmus a nerezidentov je krajina stále uzavretá. Kubánsky občania a rezidenti po príchode na letisku absolvujú COVID-19 rapid test. Ak je výsledok testu negatívny, je povinná štátna karanténa na určených miestach 14 dní. Na piaty deň opätovné testovanie. Pri pozitívnom výsledku testu, odvoz priamo do nemocnice.

Zdroj: mzv.sk
Aktualizované: 04.09.2020Kuba v hlavnej sezóne. Havana z Viedne s letenkami od 479 eur