KUBA + MEXIKO s multi-city letenkami z Viedne od 529€

23.Jan 2020 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: cancun havana karibik mexiko letenky do karibiku kuba TURKISH AIRLINES LETISKO VIEDEŇ

Využite multi-city letenky od let.spoločnosti Turkish Airlines na trase z Viedne do Havany a nazad z Cancunu do Viedne už od 529€ a navštívte tieto dve karibské krajiny v rámci jednej cesty. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Prelet medzi Havanou a mexickým Cancunom môžete absolvovať s let.spoločnosťou InterJet. Cena jednosmernej letenky sa pohybuje od 90€ v závislosti od termínu cesty.

Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch od mája do októbra 2020.


Letenky napríklad v termíne 11-25 máj 2020.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Cancune už od 10€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Havana / CANCUN - Viedeň 529€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v havane

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v cancune

Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). Pri vstupe na Kubu je každý návštevník povinný vyplniť štatistický lístok (za dieťa do 14 rokov vyplňuje rodinný príslušník alebo spolucestujúci). V tlačive sa uvádzajú osobné údaje a adresa, kde sa bude návštevník počas pobytu na Kube zdržiavať. Tento lístok je dôležité nestratiť, pretože pri odchode z krajiny dochádza pri jeho strate k problémom s colnými orgánmi.

V SR sa turistická karta žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.

Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.KUBA + MEXIKO s multi-city letenkami z Viedne od 529 eur