KUBA: Priame lety z Viedne do Havany s Austrian Airlines od 448€. Termíny aj počas Vianoc.

14.Nov 2017 | 13:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik havana kuba letenky do karibiku letenky do havany Austrian Airlines letisko viedeň

Využite akciové letenky let.spoločnosti Austrian Airlines a vydajte sa starými uličkami Havany popri pevnostiach a barokových kostoloch po stopách doby nedávno minulej. Miestom, ktorému dušu vdýchli španielski kolonizátori.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 448€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od konca novembra 2017 do januára 2018.

Letenky si vyhľadajte a rezervujte priamo na stránkach let.spoločnosti Austrian Airlines. Letenky za túto cenu sú dostupné len s využitím 50€ zľavovým voucherom. Cena leteniek bez využitia tohto kupónu je 499€.


► Letenky napríklad v termíne 12-26 december 2017.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke austrian airlines od 448€

Kalendár termínov Viedeň - Havana

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ako použiť voucher a rezervovať letenky

Otvorte si stránku let.spoločnosti Austrian Airlines. Zadajte odkiaľ a kam chcete letieť, v našom prípade z Viedne do Bangkoku. Vyberte požadované dátumy cesty a vložte zľavový voucher FRIENDSOFMERKUR2017. Pre názornosť pozri obrázok nižšie.Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.