KUBA: Varadero z Viedne s letenkami od 489€

23.Jan 2021 | 13:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu varadero kuba letenky do varadera air canada letenky do karibiku karibik letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Air Canada si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Varadera už od 489€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Varadera sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do mája 2021.


► Letenky na Kubu v termíne 12-20 apríl 2021.

► Ubytovanie na Kube už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - VARADERO 489€

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE VO VARADERE

Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.

Od 1. novembra sú opäť obnovené lety do Havany a od 15. októbra sa otvára obľúbené turistické letovisko VARADERO – na vstup netreba test, iba platné cestovné poistenie aj v španielčine. Turisti z Európy budú po prílete do Varadera testovaní na letisku (na náklady Kuby). Následne sa presunú do hotelov, kde počkajú na výsledky – zväčša do 24 hodín budú dostupné.Varadero z Viedne s letenkami od 489 eur