KUBA: Varadero z Viedne s letenkami od 499€

11.Sep 2021 | 09:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: varadero letenky na kubu kuba letenky do varadera air canada karibik letenky do karibiku letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od let. spoločností Austrian Airlines a Air Canada si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Varadera už od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Pri ceste na Kubu je jeden 18-hodinový stopover v kanadskom Montreale, ktorý môžete využiť na kratšiu prehliadku mesta. Viď aktuálne podmienky vstupu do Kanady a opatrenia v krajine.

Letenky do Varadera sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2021 do apríla 2022.


► Letenky na Kubu v termíne 17-24 november 2021.

► Ubytovanie na Kube už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - VARADERO 499€

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE VO VARADERE

Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.

Kuba chce od 15. novembra 2021 postupne opäť otvárať svoje hranice. „Vzhľadom na pokrok, ktorý sa dosiahol v procese očkovania proti Covid-19 na Kube, do novembra 2021 bude úplne zaočkovaných viac ako 90% celkovej populácie," uvádza sa vo vysielaní kubánskej turistickej kancelárie. Čítať ďalej...KUBA - Varadero z Viedne s letenkami od 499 eur