KUVAJT S TURKISH AIRLINES: Letenky z Viedne už od 169€

25.Feb 2020 | 16:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kuvaj city kuvajt Turkish Airlines letenky do kuvajtu letisko viedeň blízky východ

Spoznajte Kuvaj City, modernú a rušnú metropolu tohto malého arabského štátu. Vydajte sa napríklad do 30km vzdialeného Al-Madina Al-Tarfihiya nazývaného aj "Mesto zábavy", kde si určite každý príde na svoje.

K ceste využite ponuku let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Kuvajtu už od 169€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky do Kuvajtu sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do októbra 2020.


► Letenky napríklad v termíne 15-20 apríl 2020.

► Ubytovanie v Kuvajte už od 22€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Kuvajt 169€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE V KUVAJTE

Podmienky vstupu do Kuvajtu

Na základe rozhodnutia vlády Kuvajtu môžu slovenskí občania s platným cestovným pasom, diplomatickým pasom alebo služobným pasom s okamžitou platnosťou získať vízum pre vstup do krajiny po prílete, a to na imigračnom úrade Medzinárodného letiska v Kuvajte. Poprípade si vybaviť e-Visa online cez oficiálnu stránku Kuwait e-Visa. Viac info o Kuvajte, cestovateľské rady, tipy a itinerár nájdete na webe travelistan.skKUVAJT S TURKISH AIRLINES - Letenky z Viedne už od 169 eur