Kyjev z Bratislavy s letenkami už od 40€

09.Nov 2016 | 01:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa ukrajina kyjev letenky na ukrajinu letenky do kyjeva

Najväčšie mesto Ukrajiny Kyjev ležiace na rieke Dneper, patrí medzi rýchlo sa rozvíjajúce mestá. Mesto je pre svoju históriu nazývané aj ako matka ruských miest, a považuje sa za sídlo Slovanskej kultúry. Medzi najznámejšie pamiatky, ktoré v Kyjeve môžete vidieť rozhodne patrí pravoslávny chrámový komplex, ktorý patrí medzi svetového kultúrne dedičstvo. Známou je tiež ulica Chreščaktik v centre mesta, ktorá je patrí medzi najkrajšie v meste. Najvyššou budovou je miestna televízna veža, z ktorej je nádherný výhľad na celé mesto. Zaujímavosťou je najhlbšia stanica metra, ktorú tu môžete vidieť pri jazde verejnou dopravou a ktorá v minulosti slúžila aj ako úkryt. Kyjev je určite tým mestom, ktoré Vám má pri jeho návšteve rozhodne čo ponúknuť.

K ceste na Ukrajinu môžete využiť ponuku od let.spoločnosti WizzAir a zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Kyjeva už od 40€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 55€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 40€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 60€. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiaci január a február 2017.


► Letenky napríklad v termíne 4-7 februára 2017.

► Ubytovanie v Kyjeve už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do kyjeva

Vyhľadať ubytovanie v Kyjeve


Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky na Ukrajinu

V zmysle uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny môžu občania štátov s bezvízovým režimom vstúpiť a zdržiavať sa na území Ukrajiny po 90 dní len raz za polrok (180 dní). V praxi to znamená, že bezvízový režim na dobu 90 dní môže občan Slovenskej republiky využiť v priebehu polroka iba jeden raz.