LANZAROTE: Spiatočné letenky z Viedne už od 69€

10.Sep 2018 | 22:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň kanárske ostrovy lanzarote európa letenky na lanzarote letenky na kanárske ostrovy laudamotion

Lanzarote, ostrov, ktorý bol celý prehlásený za biosferickú rezerváciu UNESCO. Ostrov je vhodným miestom na strávenie príjemnej, nie len aktívnym spôsobom strávenej dovolenky. Ponúka celoročne príjemné počasie a teploty vzduchu. Vychutnajte si jedinečný kontrast, kde sa sa prelína vulkanická krajina s čistými piesočnatými plážami a vodami Atlantického oceánu.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Lanzarote už od 69€ . Letenky za túto cenu sú dostupné od novembera 2018 do januára 2019.

Ryanair / Laudamotion mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-27 november 2018.

Ubytovanie na Lanzarote už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na lanzarote

Kalendár termínov Viedeň - lanzarote

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Lanzarote – Cesta na Mesiac

Je začiatok decembra a teplota na Slovensku je na bode mrazu. Čo takto ísť sa schladiť do oceána na ostrovy večnej jari? Odhodlali sme sa teda navštíviť jeden z Kanárskych ostrovov – Lanzarote. Skombinovali sme dva lety Ryanair BA – Brusel, Brusel – Lanzarote a dúfali sme že sa nič počas prestupu nestane. Výlet sa podaril a mesačná krajina Lanzarote v nás zanechala hlboký dojem. Ten pocit sa asi nedá opísať, treba to jednoducho zažiť. Skúste si predstaviť kráter sopky, kde ste úplne sami, teplo sopky, ktorá pečie kurence, čarokrásne pláže so žltým pieskom, zelené jazierko, alebo čarovnú lagúnu...

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.skSpiatočné letenky z Viedne na Lanzarote už od 69 eur