LAOS S THAI AIRWAYS: Vientiane z Viedne s letenkami od 499€

10.Apr 2018 | 10:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Vientiane ázia laos letenky do ázie letenky do laosu letisko viedeň Thai Airways

Menej turistov, no viac zážitkov! Laos je krajinou juhovýchodnej Ázie, ktorá síce nemá more, no o to viac si zachovala prírodné krásy a stala sa ideálnym krajinou na zresetovanie síl pre všetkých, ktorí majú plné zuby stresu a náhlenia. Ochutnávať jedlo nápadne pripomínajúce thajskú kuchyňu či divoké gurmánske špeciality v podobe grilovaných hadov, plnených netopierov a ryžovej whiskey, motorkou putovať za krásami krasových jaskýň či podujať sa na trek k vysokohorským kmeňom môžete napríklad aj vďaka aktuálnemu výpredaju leteniek od Thai Airways.

Ak ste sa rozhodli pre návštevu Laosu, tak využite aktuálnu ponuku zmieňovanej let.spoločnosti s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Vientiane už od 499€. Cena platí pri kúpe leteniek pre dve osoby. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od mája do októbra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 6-16 september 2018.

► Ubytovanie v Laose už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Vientiane 499€

Vyhľadať ubytovanie v Laose


Podmienky vstupu do Laosu

Slovenskí potrebujú na cestu do krajiny platný cestovný pas a vízum. Pre občanov SR je príslušné laoské veľvyslanectvo vo Viedni. Vízum možno získať aj na veľvyslanectve Laosu v Bangkoku. Platnosť cestovného pasu musí presahovať platnosť udeleného víza o 6 mesiacov od dňa vstupu na územie Laosu. Pri požiadaní o vízum je potrebné predložiť cestovný pas, 2 x fotografiu s rozmerom 4×6 cm a poplatok vo výške 800 THB, na jeden vstup a 30 dní pobytu. Víza sú udelené v priebehu cca troch pracovných dní. O vízum je možné požiadať aj na letisku Wattay International Airport vo Vientiane (víza po prílete). Poplatok je 30 USD. Letiskový poplatok je 10 USD a býva často zahrnutý v cene letenky.LAOS S THAI AIRWAYS Vientiane z Viedne s letenkami od 499 eur