Las Vegas z Viedne koncom leta s letenkami už od 497€

23.Júl 2017 | 23:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika las vegas letenky do usa letenky do las vegas klm delta airlines letisko viedeň

Las Vegas ležiace v americkom štáte Nevada ponúka svojim návštevníkom zábavu rôzneho druhu. Toto mesto ležiace uprostred púšte je určite miestom, ktoré nezaostáva svojej povesti miesta hriechu nič dlžné!

Už len samotný presun pozdĺž Las Vegas Strip, ako sa nazýva najznámejšia oblasť vo Vegas, sa postará o nezabudnuteľné pohľady a zážitky. A to nielen na tie najluxusnejšie hotely, ale aj na show, ktoré sa v nich a pred nimi odohrávajú.

Ak vás zaujíma niektorá z týchto druhov zábavy, tak táto ponuka je práve pre Vás. Veď, kto by aspoň raz za život neskúsil šťastie v meste formátu Las Vegas?

Do tohto mesta hriechu, hazardu a nikdy nekončiacej zábavy máte možnosť zaletieť si vďaka tarifu let.spoločnosti KLM z Viedne už od 497€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca september a október 2017. Letenky treba rezervovať priamo na stránkach let.spoločnosti KLM.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 september 2017.

► Ubytovanie v Las Vegas už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach klm

Vyhľadať ubytovanie v Las Vegas


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.