Las Vegas z Viedne s letenkami už od 377€

21.Aug 2016 | 20:46
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika las vegas letenky do usa letenky do las vegas klm delta airlines letisko viedeň

Las Vegas ležiace v americkom štáte Nevada ponúka svojim návštevníkom zábavu rôzneho druhu. Toto mesto ležiace uprostred púšte je určite miestom, ktoré nezaostáva svojej povesti miesta hriechu nič dlžné!

Už len samotný presun pozdĺž Las Vegas Strip, ako sa nazýva najznámešia oblasť vo Vegas, sa postará o nezabudnuteľné pohľady a zážitky. A to nielen na tie najluxusnejšie hotely, ale aj na show, ktoré sa v nich a pred nimi odohrávajú.

Táto ponuka určite zaujme nielen tých, ktorý vyhľadávajú zábavu, show a majú radi nočný život, ale netreba však zabudnúť aj na tých, ktorí zatial svoje šťastie v láske nenašli, alebo ho stále hľadajú. Šťastie môžete skúsiť nevšedným a hlavne jedinečným sobášom v jednej z mnohých sobášnych kaplniek. Ak by sa tak nestalo, možnosť vyhrať jackpot ponúka nespočetné množstvo tých najznámejších a najokázalejších kasín, v ktorých svoje štastie môžete skúšať až do rána.

Ak vás zaujíma niektorá z týchto druhov zábavy, tak táto ponuka je práve pre Vás. Veď, kto by aspoň raz za život neskúsil štastie v meste formátu Las Vegas?

Do tohto mesta hriechu, hazardu a nikdy nekončiacej zábavy máte možnosť zaletieť si vďaka tarifu let.spoločnosti Delta Air Lines z Viedne už od 377€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max.23kg. Letenky sú dostupné v pár termínoch počas mesiaca november 2016. Letenky treba rezervovať priamo na stránkach let.spoločnosti Delta Airlines.


► Letenky napríklad v termíne 26-29 november 2016.

► Ubytovanie v Las Vegas už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.