Las Vegas z Viedne s letenkami už od 434€

21.Sep 2016 | 23:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa las vegas

Táto ponuka určite zaujme nielen tých, ktorý vyhľadávajú zábavu, show a majú radi nočný život, ale netreba však zabudnúť aj na tých, ktorí zatiaľ svoje šťastie v láske nenašli, alebo ho stále hľadajú. Šťastie môžete skúsiť nevšedným a hlavne jedinečným sobášom v jednej z mnohých sobášnych kaplniek. Ak by sa tak nestalo, možnosť vyhrať jackpot ponúka nespočetné množstvo tých najznámejších a najokázalejších kasín, v ktorých svoje štastie môžete skúšať až do rána. Ak vás zaujíma niektorá z týchto druhov zábavy, tak táto ponuka je práve pre Vás. Veď, kto by aspoň raz za život neskúsil štastie v meste formátu Las Vegas?

Do tohto mesta hriechu, hazardu a nikdy nekončiacej zábavy máte možnosť zaletieť si vďaka tarifu let.spoločnosti KLM/Delta Air Lines z Viedne už od 434€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2016 do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 13-27 marec 2017.

► Ubytovanie v Las Vegas už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.