Last Minute letenky z Viedne na grécky ostrov Karpathos už od 109€

01.Júl 2018 | 12:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko letenky do grécka Karpathos letenky na Karpathos Austrian Airlines letisko viedeň

Tam, niekde medzi Rhodosom a Krétou, sa nachádza malebný ostrov Karpathos. Jeho jedinečný ráz, kde sa strieda nádherná horská scenéria s divokým pobrežím a krásnymi plážami si získa nejedného z vás.

K ceste využite aktuálnu Last Minute ponuku leteniek od spoločnosti TUI z Viedne na grécky ostrov Karpathos už od 109€. Lety operuje let spoločnosť Austrian Airlines. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina o hmotnosti do 23kg. Keďže sú to Last Mi nut, letenky sú dostupné v obmedzenom počte s odletom v najbližšie dni.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 júl 2018.

► Ubytovanie na Karpathose už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Viedeň - Karpathos

Vyhľadať ubytovanie na ostrove Karpathos


Ubytovanie na ostrove Karpathos

Aj keď je dovolenková sezóna v plnom prúde, tak oproti iným, populárnejším gréckym ostrovom sa dá na Karpathose nájsť slušné a cenovo prijateľné ubytovanie. jedným z takýchto ubytovaní môže byť napríklad Galini Studios. Nachádza sa v oblasti Lefkos, necelých 80m od pláže Potali. Izby sú klimatizované s balkónom smerujúcim k moru. Cena za apartmán na týždeň, pri obsadení dvoma osobami je 350€.

Ďalším, cenovo zaujímavým ubytovaním by mohol byť Dorana Apartments & Trekking Hotel. Hotel sa nachádza v oblasti Diafani. Od najbližšej pláže sa nachádza približne 50m. Izby sú z výhľadom na more alebo hory. Hotel je ideálnou základňou pre hostí, ktorí chcú preskúmať túto časť nádherného ostrova so svojimi malebnými plážami, majestátnymi horami a autentickými dedinami. Cena za štúdio na týždeň, pri obsadení dvoma osobami je 252€. Pri výbere štúdia pre 3 osoby zaplatíte za týždňový pobyt 283€.

Ak vás zaujala niektorá z možností ubytovania, poprípade ste si vybrali inú, tak môžete využiť náš link na 10% uvítaciu ZĽAVU: http://bit.ly/_ZLAVA_10percent_na_ubytovanieLast Minute letenky z Viedne na grécky ostrov Karpathos už od 109 eur