Last-minute letenky do Toronta na Svetový pohár v hokeji už od 394€

20.Sep 2016 | 00:29
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika kanada toronto letenky do kanady letenky do toronta last-minute letenky

Doprajte si vidieť svetový hokej naživo a to priamo v kolíske hokeja Kanade. Je tu ideálna možnosť navštíviť Svetový pohár v hokeji, ktorý organizuje NHL s Hráčskou asociáciou NHL PA a sčasti aj IIHF a aktuálne prebieha v kanadskom Toronto. Na turnaji sa od 17. septembra do 1. októbra predstaví zhruba 150 hokejistov z NHL Okrem zážitku zo športového podujatia, objavte jedinečnú kvalitou života, ktorá v tomto meste patrí medzi najväčšie na svete. Toronto leží na brehoch jazera Ontario na hranici s USA a ide o najväčšie mesto Kanady, ktoré je zároveň obchodným centrom s množstvom moderných a výškových budov. Najnavštevovanejšia je stavba televíznej veže, ktorá patrí medzi symboly mesta. Svoju návštevu Toronta môžete spojiť aj s výletom do krásnej kanadskej prírody, prípadne s návštevou neďaleko ležiacich Niagarských vodopádov.

K ceste do kanadského Toronta môžete využiť ponuku od let.spoločností Lufthansa a Brussels Airlines s odletom z Budapešti a to za cenu už od 394€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.


► Letenky napríklad v termíne 22-25 september 2016.

► Ubytovanie v Toronte už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky z Budapešti od 394€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.