AUSTRÁLIA: Melbourne z Prahy s letenkami od 629€

14.Feb 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: austrália melbourne letenky do austrálie letisko praha letenky do melbourne China Eastern Airlines Austrália a Oceánia

Mesto postavené okolo Port Phillip Bay je plné vysokých mrakodrapov. Krásu mu dodáva veľké množstvo zelených parkov. Nie je hlavným mestom Austrálie. Za to hlavným mestom kultúry je určite. Pre neobyčajný počet podujatí, od filmových festivalov, výstav umenia a koncertov, ktoré sa tu konávajú. A j pre množstvo kultúr, ktoré tu žije a hovorí takmer 170 jazykmi. Láka vás kozmopolitné a kultúrne mesto protinožcov? Využite našu ponuku leteniek a zaleťte si do Melbourne z Prahy koncom počas jarných mesiacov.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti China Eastern Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Melbourne už od 629€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Letenky do Melbourne sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do mája 2019.


► Letenky napríklad v termíne 7-15 marec 2019.

► Ubytovanie v Melbourne už od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Melbourne od 629€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V MELBOURNE

Podmienky vstupu do Austrálie

Veľvyslanectvo Austrálie vo Viedni oznámilo, že s platnosťou od 20. marca 2008 je Slovenská republika zaradená do zjednodušeného vízového režimu, tzv. systému automatického elektronického vybavovania krátkodobých turistických víz e676 autogrant facility. Občania SR môžu vďaka e676 autogrant facility získať krátkodobé turistické vízum na 90 dní bez väčších formalít obratom. Nemusia dokladať solventnosť, zdravotné poistenie a podobne. Občania SR môžu svoje žiadosti o krátkodobé turistické víza podávať prostredníctvom internetu.

Tento servis je zabezpečený Austrálskym imigračným úradom na webstránke: http://www.immi.gov.au/e_visa/visitors.htm.

Pre tento druh krátkodobých víz nie je potrebné víza nalepiť do cestovného pasu – oznámenie o udelení víz Austrálsky imigračný úrad zašle emailom. Austrálčania cestujú do SR bez víz na dobu maximálne 90 dní.Melbourne z Prahy s letenkami od 629 eur