Letenky do Austrálie - Melbourne z Prahy od 667€

03.Feb 2017 | 12:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: austrália melbourne Austrália a oceánia letenky do austrálie letisko praha Sichuan Airlines letenky do melbourne

Mesto postavené okolo Port Phillip Bay je plné vysokých mrakodrapov. Krásu mu dodáva veľké množstvo zelených parkov. Nie je hlavným mestom Austrálie. Za to hlavným mestom kultúry je určite. Pre neobyčajný počet podujatí, od filmových festivalov, výstav umenia a koncertov, ktoré sa tu konávajú. A j pre množstvo kultúr, ktoré tu žije a hovorí takmer 170 jazykmi. Láka vás kozmopolitné a kultúrne mesto protinožcov? Využite našu ponuku leteniek a zaleťte si do Melbourne z Prahy koncom februára.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Sichuan Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Melbourne už od 667€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať cez portál flugladen.at.


► Letenky napríklad v termíne 21.2. - 6.3. 2017.

► Ubytovanie v Melbourne už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Melbourne

Vyhľadať ubytovanie v Melbourne


Podmienky vstupu do Austrálie

Platnosť pasu najmenej 6 mesiacov po plánovanom odchode z krajiny, e Visitor víza (subclass 651) odporúčané pri návšteve do 3 mesiacov za účelom turistiky, návštevy príbuzných a vyhľadávania obchodných príležitostí príp. služobných ciest, spiatočná letenka.